top of page

Program

Než se budeme moct setkávat, chceme pro vás tvořit inspirativní a zábavný program pro poznávání a interpretaci bohatství a rozmanitosti židovství prostřednictvím. Zaměříme se na současnou kulturu, umění a vzdělávání. Můžete nás sledovat na sociálních sítích nebo se přihlásit k odběru našeho newsletteru. 

 

Program
Naše vize

Naše vize

 • živé komunitní centrum židovského dění bez hranic
   

 • otevřený prostor pro setkávání, dialog, vzdělávání, inspiraci a networking

 • iniciátor kulturních projektů se společenským přesahem
   

 • zajímavé místo na pražské kulturní mapě pro místní i návštěvníky ze zahraničí
   

 • finančně soběstačné a udržitelné centrum, podporované ze soukromých a veřejných zdrojů
   

 • partner pro spolupráci s významnými organizacemi, současnými umělci a osobnostmi, ale i inovativními firmami

 

O NÁS

O nás

JCC Prague je kulturně komunitní židovské centrum, které představuje dostupné, všem otevřené, inspirativní místo a prostor pro učení, kreativitu a inovativní myšlení. JCC Prague chce být vyhledávaným místem Pražanů stejně jako návštěvníků Prahy. Chce se stát samozřejmou součástí židovské komunity a přitom zůstat otevřeným prostorem pro všechny.

 

JCC Prague je centrem pro poznávání, rozvoj, interpretaci bohatství a rozmanitosti židovství  prostřednictvím kultury, umění a vzdělávání. Usiluje o to oslovit a propojit různé generace českých Židů, židovských expatů, zájemců o židovskou kulturu a kulturní veřejnost. JCC Prague představuje myšlenky a principy židovské kultury, tradice a historie současným způsobem a za pomocí prostředků 21. století. Nebojí se nových výzev, témat a formátů. Jde o společné hledání identity a významu sounáležitosti. Akce, přednášky, workshopy a další program pro veřejnost nabízí neformální platformu k tomu ptát se, co znamená být v dnešní době Žid, a klást si další otázky k uchopení této identity.

Výroční zpráva za rok 2020

Výroční zpráva za rok 2021

Výroční zpráva za rok 2022

 

Budte soucasti

Buďte

součástí

JCC Prague je financováno převážně ze soukromých zdrojů, bez kterých by naše činnost nebyla možná. Nabízíme různé možnosti, jak naše aktivity podpořit. Staňte se součástí projektu, který spoluvytváří židovskou budoucnost Prahy! Napište nám.

 

Kontakt

Kontakt

Chcete-li dostávat informace o přípravách zahájení činnosti a projektech JCC Prague, sledujte nás na Facebook a Instagram @jccprague nebo nám napište nám. 

Děkujeme!

bottom of page